На Полтавщині — «Петлюрівський тиждень»

ПОЛТАВА, 21 травня. /Сергій Пустовіт — УКРІНФОРМ/. У Полтаві в рамках заходів з відзначення 130-річчя від дня народження Симона Петлюри розпочалася всеукраїнська науково-практична конференція «Постать Симона Петлюри в історії та національній пам’яті». Учасники конференції — науковці з різних областей України — зібралися у Полтавському педагогічному університеті імені В. Короленка, передає кореспондент УКРІНФОРМу. Вони виступають з тематичними доповідями, ведуть дискусії.

Сьогодні особливу увагу зібрання привернули виступи провідного вітчизняного історика Володимира Сергійчука та заступника голови Українського інституту національної пам’яті Владислава Верстюка, які наголосили на масштабі державотворчої діяльності голови Директорії Української Народної Республіки, Головного Отамана військ УНР Симона Петлюри.

Конференція триватиме два дні. Окрім представлення доповідей, науковці проведуть роботу в секціях, візьмуть участь у відеомості «Полтава-Чернігів», інших ювілейних заходах, які відбуваються на Полтавщині протягом усього нинішнього тижня, офіційно оголошеного «Петлюрівським».

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=809217

Comments are closed