Привітання від Української Бібліотеки імені Симона Петлюри (Париж, Франція)

Директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА Олег Пустовгар отримав лист-привітання від Української Бібліотеки імені Симона Петлюри.

Нижче приводимо текст листа:

***

Привітання

Шановні Колеги,

Рада Української Бібліотеки імені Симона Петлюри в Парижі щиро вітає друзів і однодумців Полтавчан з нагоди 135-ї річниці від дня народження нашого Патрона і Фундатора, визначного українського діяча і політика, Голови Директорії та Головного Отамана Військ УНР Симона Васильовича Петлюри.

Віримо, що ідеї і політична спадщина Симона Петлюри завжди залишатиметься в серцях українських патріотів, яким небайдужа доля власної Держави. Сьогодні як ніколи актуально звучать слова С. Петлюри про те, що “шлях звільнення кожної нації густо кропиться кров’ю”, що боротьба за українську національну Державу потребує самопожертви сотень і тисяч українців, як то мало місце у січні-лютому 2014 р. на київському Майдані.

Симон Петлюра був і залишається символом української Нації, який вічно надихатиме нас своїм прикладом жертовності і відданості, витривалості та непохитності. У найскрутніші часи існування Української Народної Республіки він залишався біля державного керма, збройно виборюючи її незалежність перед більшовицькою Москвою.

Зараз Україна, може найбільше в своїй історії, потребує лідерів-державників, здатних об’єднати та повести за собою Націю, здатних дати мирну та збройну відсіч сучасному російському імперіялізму, здатних зупинити експорт тероризму з півночі та ствердити європейський вибір України.

 Україна завжди мала таких політиків, до числа яких безсумнівно належить і Симон Петлюра, вся державна та політична діяльність якого являла собою зразок безкорисливого служіння Батьківщині.

Слава Україні! Героям Слава!

д-р Ярослава Йосипишин
Директор Української бібліотеки
імені Симона Петлюри в Парижі

***
Скан листа

Comments are closed